رافل افزار

سینی کابل و محصولات برقی، ساختمانی و صنعتی

سینی کابل و محصولات برقی، ساختمانی و صنعتی

دربارۀ ما

فروشگاه اینترنتی ” رافل افزار”  که در سال ۱۳۸۶ بصورت یک مغازه فروش حضوری با مدیریت مهران پايداري نژادآذر تاسیس شده است، نزدیک به دو دهه فعالیت مستمر و پویا، در زمینه تامین ملزومات برقی هم اکنون در زمره فروشگاههای صنعت ساختمان کشور شناخته می‌شود، ساختار مدیریتی فروشگاه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند، در توسعه و تعالی زیرساخت‌های برق پروژه‌های عمرانی کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین ساختمانی گام بردارد.

با چنین رویکردی که تأمین نیازهای کیفی و کمی طیف وسیعی از مشتریان در اولویت قرار گرفته، ماموریت یا محدوده کاری فروشگاه به شرح ذیل معین شده است :

  • تولید انواع سینی کابل گالوانیزه در تمامی سایزها
  • اعزام تیم مشاور جهت بهبود بهترین محصول برای پروژه
  • اعزام تیم پیمانکار جهت نصب سینی در تمام مراحل پروژه
  • تامین کننده تمامی ملزومات برقی پروژه های ساختمانی اعم از روشنایی و صنعتی

رافل افزار در حال حاضر با اشتغال بیش از ۲۰۰ نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم به عنوان يك فروشگاه اینترنتی تخصصی در زمینه فروش سینی تامین لوازم برق پروژه های ساختمانی و صنعتی و خدمات مهندسی در يك تراز پیشرو مشغول به فعالیت است. روند حرکتی آن بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک، یکسان و هماهنگ پیگیری شوند.

عزم و اراده کلیه پرسنل و مدیریت ارشد فروشگاه نیز در طی سالیان متمادی، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش، بخشی از دغدغه‌های کار و اشتغال جوانان این مرزو بوم را مرتفع نماید. بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است اما هدف کارآفرینی بطور مستقیم و غیر مستقیم مهمترین عاملی  بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظر قرار گرفته است.

مدیر فروشگاه: مهران پايداري نژادآذر